Formy płatności i dostawa

Każdy różaniec tworzę na zamówienie według Twoich potrzeb. Po otrzymaniu wpłaty zabieram się do rękodzielniczej pracy, a czas realizacji liczę od momentu wpłynięcia środków na konto. 

Większość modeli ma przewidywany czas realizacji 2 tygodnie, które poświęcam na wykonanie różańca i dostawę.

Czas dostawy to około 2 dni robocze w przypadku paczkomatów i kuriera, 5 dni roboczych w przypadku listu ekonomicznego. Gdy różaniec będzie gotowy do wysyłki, otrzymasz powiadomienie e-mail. 

Czy mogę otrzymać różaniec wcześniej niż za 2 tygodnie?

Jest na to szansa! Zdarza się, że już po jednym dniu będę w stanie wykonać różaniec, spakować i wysłać, jednak ze względu na to, iż rękodzieło to moje dodatkowe zajęcie i hobby pozwalam sobie wydłużyć czas oczekiwania na zamówienie do 2 tygodni, co daje spokój i pewność, że zarówno Ty jesteś tego świadomy, jak i ja mogę na to sobie pozwolić. 

Jeśli potrzebujesz różańca "na już" - napisz do mnie, być może będę w stanie go przygotować, jednak bez wcześniejszego kontaktu i potwierdzenia nie gwarantuję, że otrzymasz go przed upływem 2 tygodni.

Czy mogę odebrać różaniec osobiście?

Niestety nie, nie umożliwiam odbiorów osobistych.

Jakie są sposoby wysyłki i koszt dostawy?

Paczki wysyłam do paczkomatów (15 zł), kurierem inPost/DPD (20 zł) lub listem ekonomicznym Pocztą Polską. Pamiętaj, że koszt dostawy to nie tylko opłata dla firmy transportowej, ale także opakowanie i materiały dodatkowe, które otrzymujesz w przesyłce.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:

Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.