Formy płatności i dostawa

Każdy różaniec tworzę na zamówienie według Twoich potrzeb. Po otrzymaniu wpłaty zabieramy się do rękodzielniczej pracy, a czas realizacji liczymy od momentu wpłynięcia środków na konto. 

Większość modeli ma przewidywany czas realizacji 10 dni roboczych, które poświęcamy na wykonanie różańca. Czas dostawy to około 2 dni robocze w przypadku paczkomatów i kuriera. Gdy różaniec będzie gotowy do wysyłki, otrzymasz powiadomienie e-mail. 

Czy mogę otrzymać różaniec wcześniej niż za 2 tygodnie?

Jest na to szansa! Jeśli potrzebujesz różańca "na już" - napisz do nas na info@pompejanka.com, być może będziemy w stanie go przygotować, jednak bez wcześniejszego kontaktu i potwierdzenia nie gwarantujemy, że otrzymasz go przed wskazanym w opisie produktu czasem.

Czy mogę odebrać różaniec osobiście?

Niestety nie, nie umożliwiamy odbiorów osobistych.

Jakie są sposoby wysyłki i koszt dostawy?

Paczki wysyłam do Paczkomatów (15 zł) lub kurierem inPost (20 zł). Pamiętaj, że koszt dostawy to nie tylko opłata dla firmy transportowej, ale także opakowanie i materiały dodatkowe, które otrzymujesz w przesyłce.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:

Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.