Zwroty, wymiany i reklamacje

Chcesz zwrócić lub wymienić produkt?

Jako konsument masz prawo zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia dostarczenia towaru, zgodnie z Regulaminem sklepu.

W celu dokonania zwrotu lub wymiany napisz wiadomość na info@pompejanka.com, pobierz, wydrukuj i wypełnij FORMULARZ ZWROTU lub FORMULARZ WYMIANY.

Zapakuj bezpiecznie różaniec i wraz z formularzem odeślij na adres: Pompejanka Aneta Witaszek, ul. Poznańska 16/8, 00-680 Warszawa. 

Sugerujemy, aby paczka została nadana przesyłką rejestrowaną. Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem lub nadanych do Paczkomatu.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania – towar musi zostać dostarczony w stanie niezmienionym i wysłany w sposób chroniący go przed zniszczeniem (pudełka, folie bąbelkowe). W przypadku niespełnienia tych warunków, zwrot produktu może zostać odrzucony.

Zwrot i wymiana produktu są realizowane na koszt Konsumenta. Po stwierdzeniu, że produkt nie został uszkodzony i jest w stanie nienaruszonym prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu lub wymiany. Zwrot płatności zostanie dokonany nie później niż 14 dni od daty oświadczenia o odstąpieniu od umowy, w ten sam sposób jak przy zakupie, czyli za pomocą przelewu bankowego. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, zwrot będzie wykonany na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Chcesz zgłosić reklamację?

Masz prawo również zgłosić reklamację w dwóch przypadkach:

  • Uszkodzenie w transporcie (przed ode­bra­niem prze­syłki od kuriera należy spraw­dzić, czy opa­ko­wa­nie nie ule­gło uszko­dze­niu w trans­por­cie)
  • Wady fabryczne (towar jest fabrycz­nie uszko­dzony lub nie­zgodny z opi­sem). Reklamacje nie będą uwzględniane przez sprzedającego, jeżeli towar miał kontakt z perfumami, balsamami do ciała lub innymi cieczami mogącymi reagować chemicznie z produktami ze Sklepu Pompejanka.

W celu złożenia reklamacji napisz wiadomość na info@pompejanka.com, pobierz, wydrukuj i wypełnij FORMULARZ REKLAMACJI.

Zapakuj bezpiecznie różaniec i wraz z formularzem odeślij na adres: Pompejanka Aneta Witaszek, ul. Poznańska 16/8, 00-680 Warszawa.

Sugerujemy, aby paczka została nadana przesyłką rejestrowaną. Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem lub nadanych do Paczkomatu.

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Państwa mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego. W przypadku pomyślnego rozpatrzenia reklamacji, zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.